Emaduse ja rasedusega seotud teraapiates kasutatakse tavameetodile lisaks Traditsioonilisest Hiina Meditsiinist pärit energiakanalite akupressuuri punkte või Ajurveda jalamassa¾i võtteid ja samal ajal välditakse teatud refleksoloogilisi tsoone. Kasutusel on mitmeid erinevaid tehnikaid, kus kasutatakse nii erinevaid töövõtteid, kui ka tsoonide või punktide kombinatsioone.   Refleksoloogia on turvaline teraapia raseduse jooksul. Kuigi osad koolkonnad eelistavad alustada teraapiaid pärast esimest trimestrit, on regulaarsed teraapiad on kasulikud beebiootel emadele erinevate olukordade puhul nii raseduse ja sünnituse, kui ka sünnitusjärgsel ajal. Samuti ka normaalselt kulgeva raseduse toetamiseks.   Refleksoloogiat võib proovida näiteks: Raseduse alguse iiveldus ja oksendamine, eriti mis kestab peale 12ndat rasedusnädalat Seedetrakti probleemid nagu kõhukinnisus, kõrvetised Rasedustursed Stress, meeleolu muutused, hirmud Aitab valmistuda sünnituseks, kuna tasakaalustab organismi tööd mõjutades hormonaalset tasakaalu, millel on oluline roll sünnituse käivitumisel Sünnituse ajal saab kasutada lõdvestumise soodustamiseks, mis aitab omakorda toota endorfiine (kehaomased valuvaigistid) ja leevendada lihaste pingeid, mis jälle omakorda aitavad kaasa loomulikule sünnitusprotsessile. Sünnitusjärgne taastumine on parem Beebide teraapiad hõlmavad suures osas gaasivalude leevendamist. Vahel on abi ka rahutute ja ülemäära nutvate või probleemse sünnituse läbi teinud beebidele. ! Alati tuleb meeles pidada, et tõsiste või järsku tekkinud terviseprobleemide korral tuleb enne refleksoloogia kasutamist konsulteerida oma ämmaemanda või arstiga. good hosting providers for web site.

Rasedus ja refleksoloogia

Rasedus ja refleksoloogia

Emaduse ja rasedusega seotud teraapiates kasutatakse tavameetodile lisaks Traditsioonilisest Hiina Meditsiinist pärit energiakanalite akupressuuri punkte või Ajurveda jalamassa¾i võtteid ja samal ajal välditakse teatud refleksoloogilisi tsoone. Kasutusel on mitmeid erinevaid tehnikaid, kus kasutatakse nii erinevaid töövõtteid, kui ka tsoonide või punktide kombinatsioone.

 

Refleksoloogia on turvaline teraapia raseduse jooksul. Kuigi osad koolkonnad eelistavad alustada teraapiaid pärast esimest trimestrit, on regulaarsed teraapiad on kasulikud beebiootel emadele erinevate olukordade puhul nii raseduse ja sünnituse, kui ka sünnitusjärgsel ajal. Samuti ka normaalselt kulgeva raseduse toetamiseks.

 

Refleksoloogiat võib proovida näiteks:

  • Raseduse alguse iiveldus ja oksendamine, eriti mis kestab peale 12ndat rasedusnädalat
  • Seedetrakti probleemid nagu kõhukinnisus, kõrvetised
  • Rasedustursed
  • Stress, meeleolu muutused, hirmud
  • Aitab valmistuda sünnituseks, kuna tasakaalustab organismi tööd mõjutades hormonaalset tasakaalu, millel on oluline roll sünnituse käivitumisel
  • Sünnituse ajal saab kasutada lõdvestumise soodustamiseks, mis aitab omakorda toota endorfiine (kehaomased valuvaigistid) ja leevendada lihaste pingeid, mis jälle omakorda aitavad kaasa loomulikule sünnitusprotsessile.
  • Sünnitusjärgne taastumine on parem
  • Beebide teraapiad hõlmavad suures osas gaasivalude leevendamist. Vahel on abi ka rahutute ja ülemäära nutvate või probleemse sünnituse läbi teinud beebidele.

! Alati tuleb meeles pidada, et tõsiste või järsku tekkinud terviseprobleemide korral tuleb enne refleksoloogia kasutamist konsulteerida oma ämmaemanda või arstiga.

Rasedus ja refleksoloogia
Rasedus ja refleksoloogia
Rasedus ja refleksoloogia
Rasedus ja refleksoloogia
which providers offer best web hosting services, read more about reviews here uk web good terms and great web hosting prices. See also which web hosting is best in usa on this page here web hosting sites best providers this page gives your overview about great web hosting sites.
Rasedus ja refleksoloogia Rasedus ja refleksoloogia

 


 

Teraapiast

Mis on refleksoloogia

Kasutegurid

Milline on teraapia

Kellele sobib

Pärast teraapiat

 

Lugemist

Holistiline lähenemine

Maksa tähtsusest

Tundlikud refleksitsoonid

Alternatiivmeditsiini sündmused

 

Kontakt

Helista terapeudile

(+372) 566 67 012

Teraapiatuba

www.teraapiatuba.ee

Copyright © 2013

 

                          OÜ Tendon Plus  Reg.nr. 11086588   Latika 1, Tallinn 13516   Arveldusarve  221025657411