Refleksoloogia teraapia alandab stressi ja soodustab sügavat lõõgastust Stressi kogevad aeg-ajalt kõik inimesed. Stressireaktsioon on isegi vajalik, kuna aitab ootamatute ja pingutust nõudvate olukordadega paremini toime tulla - koondades kokku organismi varud ja valmistades inimese ette eesseisvaks pingutuseks. Samas võib pidev või ülemäärane stress kurnata organismi ja viia mitmete haiguste ning probleemide tekkimiseni. Tüüpilised on kaela ja turjapinged ning peavalud, võib olla masendus, seedetraktiprobleemid, kõrgenenud vererõhk, immuunsüsteemi häired … Seega muutub stress probleemiks siis, kui me ei suuda temaga toime tulla.   Refleksoloogia alandab stressi. Teraapia ajal kujuneb sügav lõõgastus, kus teraapia saaja meeleseisund rahulik, turvaline. Sellisel juhul närvisüsteem rahuneb, väheneb „võitluseks valmis!“ reaktsioon kogu kehas ja inimese organism ise suudab tasapisi ennast tagasi tasakaalu viia.   Refleksoloogia parandab tsirkulatsiooni Refleksoloogia mõjutab lümfi- ja vereringet. Vereringe on pidevas ringluses, läbi mille ühtlustatakse kehatemperatuuri; kantakse üle kogu keha laiali hapnikku, toitaineid, hormoone… (arterite kaudu); kindlustatakse pidev ainevahetus (kapillaarsetes veresoontes) ning eemaldatakse jääkaineid (veenid kaudu). Vereringe seob kogu keha ühtlaseks tervikuks. Lümfiringe põhiline ülesanne on osaleda immuunsüsteemi töös, tagades pideva kaitse haigustekitajate ja infektsiooni vastu.   Refleksoloogia teraapilised töövõtted ja tehnikad stimuleerivad nii vere- kui lümfiringlust, kuna jala- ja käelabad on tsirkulatsiooni kaugem osa. Seega teraapia tulemusena eemaldatakse paremini liigset koevedelikku, toksiine ja muid ainevahetuse jääke. Organism saab paremini toimida ja suudab haigustega paremini toime tulla.   Ise peaks vere- ja lümfiringe  tugevdamiseks tarvitama orgaanilist toitu, värskeid ja võimalikult kohalikku päritolu puu-ja juurvilju, kvaliteetset joogivett ning oluline on reeglipärane  kerge kehaline aktiivsus.   good hosting providers for web site.

Peamised kasutegurid

Peamised kasutegurid

Refleksoloogia teraapia alandab stressi ja soodustab sügavat lõõgastust


Stressi kogevad aeg-ajalt kõik inimesed. Stressireaktsioon on isegi vajalik, kuna aitab ootamatute ja pingutust nõudvate olukordadega paremini toime tulla - koondades kokku organismi varud ja valmistades inimese ette eesseisvaks pingutuseks. Samas võib pidev või ülemäärane stress kurnata organismi ja viia mitmete haiguste ning probleemide tekkimiseni. Tüüpilised on kaela ja turjapinged ning peavalud, võib olla masendus, seedetraktiprobleemid, kõrgenenud vererõhk, immuunsüsteemi häired … Seega muutub stress probleemiks siis, kui me ei suuda temaga toime tulla.

 

Refleksoloogia alandab stressi. Teraapia ajal kujuneb sügav lõõgastus, kus teraapia saaja meeleseisund rahulik, turvaline. Sellisel juhul närvisüsteem rahuneb, väheneb „võitluseks valmis!“ reaktsioon kogu kehas ja inimese organism ise suudab tasapisi ennast tagasi tasakaalu viia.

 

Refleksoloogia parandab tsirkulatsiooni


Refleksoloogia mõjutab lümfi- ja vereringet. Vereringe on pidevas ringluses, läbi mille ühtlustatakse kehatemperatuuri; kantakse üle kogu keha laiali hapnikku, toitaineid, hormoone… (arterite kaudu); kindlustatakse pidev ainevahetus (kapillaarsetes veresoontes) ning eemaldatakse jääkaineid (veenid kaudu). Vereringe seob kogu keha ühtlaseks tervikuks. Lümfiringe põhiline ülesanne on osaleda immuunsüsteemi töös, tagades pideva kaitse haigustekitajate ja infektsiooni vastu.

 

Refleksoloogia teraapilised töövõtted ja tehnikad stimuleerivad nii vere- kui lümfiringlust, kuna jala- ja käelabad on tsirkulatsiooni kaugem osa. Seega teraapia tulemusena eemaldatakse paremini liigset koevedelikku, toksiine ja muid ainevahetuse jääke. Organism saab paremini toimida ja suudab haigustega paremini toime tulla.

 

Ise peaks vere- ja lümfiringe  tugevdamiseks tarvitama orgaanilist toitu, värskeid ja võimalikult kohalikku päritolu puu-ja juurvilju, kvaliteetset joogivett ning oluline on reeglipärane  kerge kehaline aktiivsus.

 Peamised kasutegurid
Peamised kasutegurid
Peamised kasutegurid
Peamised kasutegurid
which providers offer best web hosting services, read more about reviews here uk web good terms and great web hosting prices. See also which web hosting is best in usa on this page here web hosting sites best providers this page gives your overview about great web hosting sites.
Peamised kasutegurid Peamised kasutegurid

 


 

Teraapiast

Mis on refleksoloogia

Kasutegurid

Milline on teraapia

Kellele sobib

Pärast teraapiat

 

Lugemist

Holistiline lähenemine

Maksa tähtsusest

Tundlikud refleksitsoonid

Alternatiivmeditsiini sündmused

 

Kontakt

Helista terapeudile

(+372) 566 67 012

Teraapiatuba

www.teraapiatuba.ee

Copyright © 2013

 

                          OÜ Tendon Plus  Reg.nr. 11086588   Latika 1, Tallinn 13516   Arveldusarve  221025657411