Refleksoloogia on holistiline  teraapia, mille aluseks on põhimõte, et inimese jalalabadel ja kätel asuvad refleksi-tsoonid  ja punktid, mis vastavad inimese kehas olevatele elunditele. Olenevalt koolkonnast kasutatakse lisaks punkte kõrvadel ja ka mujal kehal. Mõjutades neid tsoone erinevate võtetega, mõjutatakse ühtlasi ka vastavate kehaosade või elundkondade tööd.   Parema jala tsoonid vastavad paremale kehapoolele ja vasaku jala omad vastavalt vasakule kehapoolele. Mõnikordon refleksi-tsoonid tundlikud, isegi valusad või hoopis tasakaalust väljas. Seega on nad terapeudi jaoks keha seisundi peegliks.   Refleksoloogia  käigus ei diagnoosita haigusi, see ei ole ravi ega asenda arsti poolt väljakirjutatud ravi. Teraapia on mõeldud iseseisva või täiendava võimalusena kaasaegse meditsiini võtetele. Kuna ta on samas ka meeldiv ning rahustav teraapiavorm, siis sobib refleksoloogia kasutamiseks igas vanuses inimestele – beebidest vanuriteni. good hosting providers for web site.

Mis on refleksoloogia

 

Refleksoloogia on holistiline  teraapia, mille aluseks on põhimõte, et inimese jalalabadel ja kätel asuvad refleksi-tsoonid  ja punktid, mis vastavad inimese kehas olevatele elunditele. Olenevalt koolkonnast kasutatakse lisaks punkte kõrvadel ja ka mujal

Reflexology Massage

kehal. Mõjutades neid tsoone erinevate võtetega, mõjutatakse ühtlasi ka vastavate kehaosade või elundkondade tööd.

 

Parema jala tsoonid vastavad paremale kehapoolele ja

vasaku jala omad vastavalt vasakule kehapoolele.

Mõnikordon refleksi-tsoonid tundlikud, isegi valusad või hoopis tasakaalust väljas. Seega on nad terapeudi jaoks keha seisundi peegliks.

 

Refleksoloogia  käigus ei diagnoosita haigusi, see ei ole

ravi ega asenda arsti poolt väljakirjutatud ravi. Teraapia

on mõeldud iseseisva või täiendava võimalusena kaasaegse meditsiini võtetele.

Kuna ta on samas ka meeldiv ning rahustav teraapiavorm, siis sobib refleksoloogia kasutamiseks igas vanuses inimestele – beebidest vanuriteni.

Mis on refleksoloogia
Mis on refleksoloogia
Mis on refleksoloogia
Mis on refleksoloogia
which providers offer best web hosting services, read more about reviews here uk web good terms and great web hosting prices. See also which web hosting is best in usa on this page here web hosting sites best providers this page gives your overview about great web hosting sites.
Mis on refleksoloogia Mis on refleksoloogia

 


 

Teraapiast

Mis on refleksoloogia

Kasutegurid

Milline on teraapia

Kellele sobib

Pärast teraapiat

 

Lugemist

Holistiline lähenemine

Maksa tähtsusest

Tundlikud refleksitsoonid

Alternatiivmeditsiini sündmused

 

Kontakt

Helista terapeudile

(+372) 566 67 012

Teraapiatuba

www.teraapiatuba.ee

Copyright © 2013

 

                          OÜ Tendon Plus  Reg.nr. 11086588   Latika 1, Tallinn 13516   Arveldusarve  221025657411