Selleks, et soodustada teraapia maksimaalset toimet, tuleks samal päeval puhata ning mitte planeerida rohkelt tegemisi, kuna hakkavad tööle refleksoloogiast tulenevad kehasisesed muutused. Tuleks juua piisavalt vett, et soodustada toksiinide väljumist kehast. Samuti võiks toidukorrad olla teraapia päeval kerged.       Kuna inimesed on erinevad, siis on erinevad ka reaktsioonid, mis võivad samuti varieeruda. Eriti pärast esimesi teraapia kordi. Enam levinud reaktsioonid on:     Teraapia ajal hakkab jahe     Teraapia ajal hakkab palav     Värinad kehas protseduuri ajal     Tõuseb emotsionaalne tundlikkus     Kerge tunne jalgades     Vajadus käia kohe WC     Higistamine, eriti kätes ja jalgades     Hästi lõdvestunud tunne     Vajadus magada     Näljatunne     Energiat täis tunne     Nina hakkab tilkuma     Naha reaktsioonid     Ajutiselt tugevnevad sümptomid, millega teraapiale pöörduti     Mitte mingit reaktsiooni   Oluline on oma reaktsioonidest antud tagasiside terapeudile. See näitab, milline oli reaktsioon just Sinu puhul ja kas teraapia läbiviimisel oleks vaja teha muutusi. good hosting providers for web site.

Milline on tunne pärast teraapiat

Milline on tunne pärast teraapiat

 

 

Selleks, et soodustada teraapia maksimaalset toimet, tuleks samal päeval puhata ning mitte planeerida rohkelt tegemisi, kuna hakkavad tööle refleksoloogiast tulenevad kehasisesed muutused. Tuleks juua piisavalt vett, et soodustada toksiinide väljumist kehast. Samuti võiks toidukorrad olla teraapia päeval kerged.

 

 

 

Kuna inimesed on erinevad, siis on erinevad ka reaktsioonid, mis võivad samuti varieeruda. Eriti pärast esimesi teraapia kordi. Enam levinud reaktsioonid on:

    Teraapia ajal hakkab jahe

    Teraapia ajal hakkab palav

    Värinad kehas protseduuri ajal

    Tõuseb emotsionaalne tundlikkus

    Kerge tunne jalgades

    Vajadus käia kohe WC

    Higistamine, eriti kätes ja jalgades

    Hästi lõdvestunud tunne

    Vajadus magada

    Näljatunne

    Energiat täis tunne

    Nina hakkab tilkuma

    Naha reaktsioonid

    Ajutiselt tugevnevad sümptomid, millega teraapiale pöörduti

    Mitte mingit reaktsiooni

 

Oluline on oma reaktsioonidest antud tagasiside terapeudile. See näitab, milline oli reaktsioon just Sinu puhul ja kas teraapia läbiviimisel oleks vaja teha muutusi.

Milline on tunne pärast teraapiat
Milline on tunne pärast teraapiat
Milline on tunne pärast teraapiat
Milline on tunne pärast teraapiat
which providers offer best web hosting services, read more about reviews here uk web good terms and great web hosting prices. See also which web hosting is best in usa on this page here web hosting sites best providers this page gives your overview about great web hosting sites.
Milline on tunne pärast teraapiat Milline on tunne pärast teraapiat

 


 

Teraapiast

Mis on refleksoloogia

Kasutegurid

Milline on teraapia

Kellele sobib

Pärast teraapiat

 

Lugemist

Holistiline lähenemine

Maksa tähtsusest

Tundlikud refleksitsoonid

Alternatiivmeditsiini sündmused

 

Kontakt

Helista terapeudile

(+372) 566 67 012

Teraapiatuba

www.teraapiatuba.ee

Copyright © 2013

 

                          OÜ Tendon Plus  Reg.nr. 11086588   Latika 1, Tallinn 13516   Arveldusarve  221025657411