Refleksoloogia sobib igas vanuses inimestele – beebidest vanuriteni. Parema ja püsivama tulemuse saamiseks oleks soovitav võtta teraapiate kuur (maksimaalselt 10 korda, tavapärane kuur on 3-5korda) ja jätkata regulaarsete teraapiatega, nt kord kuus. Teraapiat saab kasutada väga laialdaselt, erinevate krooniliste ja ajutiste tervisehädade puhul. Refleksoloogia , eriti Inghami meetod, on sobiv võimalus võitlemaks igapäevase stressiga. Teraapia on rahustav nii kehale kui meelele. Kuna ülemäärasel stressil on negatiivne mõju inimese tervisele, siis on päris oluline, et igaüks saaks ise võtta osa vastutusest oma tervise säilitamise nimel. Seda saab teha läbi elustiili ja toitumise. Refleksoloogia saab abiks olla emotsionaalse ja füüsilise tasakaalu saavutamise  juures. good hosting providers for web site.

Kellele refleksoloogia sobib

Kellele refleksoloogia sobib

Refleksoloogia sobib igas vanuses inimestele – beebidest vanuriteni. Parema ja püsivama tulemuse saamiseks oleks soovitav võtta teraapiate kuur (maksimaalselt 10 korda, tavapärane kuur on 3-5korda) ja jätkata regulaarsete teraapiatega, nt kord kuus. Teraapiat saab kasutada väga laialdaselt, erinevate krooniliste ja ajutiste tervisehädade puhul. Refleksoloogia , eriti Inghami meetod, on sobiv võimalus võitlemaks igapäevase stressiga. Teraapia on rahustav nii kehale kui meelele. Kuna ülemäärasel stressil on negatiivne mõju inimese tervisele, siis on päris oluline, et igaüks saaks ise võtta osa vastutusest oma tervise säilitamise nimel. Seda saab teha läbi elustiili ja toitumise. Refleksoloogia saab abiks olla emotsionaalse ja füüsilise tasakaalu saavutamise  juures.

Kellele refleksoloogia sobib
Kellele refleksoloogia sobib
Kellele refleksoloogia sobib
Kellele refleksoloogia sobib
which providers offer best web hosting services, read more about reviews here uk web good terms and great web hosting prices. See also which web hosting is best in usa on this page here web hosting sites best providers this page gives your overview about great web hosting sites.
Kellele refleksoloogia sobib Kellele refleksoloogia sobib

 


 

Teraapiast

Mis on refleksoloogia

Kasutegurid

Milline on teraapia

Kellele sobib

Pärast teraapiat

 

Lugemist

Holistiline lähenemine

Maksa tähtsusest

Tundlikud refleksitsoonid

Alternatiivmeditsiini sündmused

 

Kontakt

Helista terapeudile

(+372) 566 67 012

Teraapiatuba

www.teraapiatuba.ee

Copyright © 2013

 

                          OÜ Tendon Plus  Reg.nr. 11086588   Latika 1, Tallinn 13516   Arveldusarve  221025657411